Piyasalar

26 Mayıs 2019, Pazar tsi
°C

En Sıcak Konular

Akın Aydın
Yeni Mesaj Gazetesi

Akın Aydın
13 Şubat 2016

Tarih 10 Şubat 1995 olsunZaman makinemizi açalım ve 1995 yılına gidelim. Hatta tarih 10 Şubat 1995 olsun. Recep Tayyip Erdoğan ayet ve hadislerle yaptığı ABD, AB ve İsrail karşıtı söylemlerinin karşılığını almış ve İstanbul B. B. Başkanı seçilmiş, milletimizin hassasiyetlerini galeyana getirecek söylemlerine devam ediyor. 
Refah Partisi Mecliste ve başta Sayın Erbakan olmak üzere Gül, Arınç gibi bugünün gündemdeki isimleri, o günlerde de aynen Erdoğan gibi Meclis kürsüsünden AB, İsrail ve ABD karşıtı söylemlerini en yüksek dozajda dillendiriyorlar. 
Milli Görüşün ne kadar kutsal bir dava olduğunu, diğer partilerin AB, ABD ve İsrail’e hizmetkâr olduklarını iddia ediyorlar. Hatta Sayın Gül, meclis kürsüsünden ‘AB’nin bir Hıristiyan kulübü” olduğunu söyleyerek, ‘bu kulüpte bizim işimiz yok’ diyor. Sayın Arınç, ‘Milli Görüş o kadar kutsal bir davadır ki, Hocamız Erbakan bile bu davayı bırakıp gitse, biz asla bırakmayız’ diyor. 
(Sanala geçelim) İşte tam günlerde (tarih 10 Şubat olsun) Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel köşkte, dünya çapındaki 52 Siyonist örgütün yöneticileriyle bir araya gelsin. 
Meclisi, İstanbul meydanlarını ve dinci medyayı bu buluşmaya bakışını düşünebiliyor musunuz? Söylemlerinde dile getirecekleri dini kavramları, manşetlerinde kullanacakları yermeleri hayal edebiliyor musunuz? Özetle Rahmetli Demirel’de ne dini, ne de iman bırakırlardı. (!)
Evet, tarih 10 Şubat 2016 ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki gündür ülkemizde hangi kapıları çaldıklarını bilmediğimiz 52 Siyonist örgütü Sarayda ağırladı. Peşine Köşk’e geçtiler ve Davutoğlu’na misafir oldular. 
Bu örgütler öyle sıradan örgütler değil. Sayın Erdoğan’a ‘üstün hizmet madalyası’ veren Siyonist kuruluşların çatı örgütü, İsrail’e en büyük desteği veren Anti-Defamation Leagua (ADL)  ve Amerikan Yahudi Komitesi  (AJC) bunlardan sadece ikisiydi. 
Yedikleri, içtikleri onların olsun. Konuştukları da yanlarına kalsın (!). Allah aşkına söyleyin, sarayın üzerinden geçen kuşları bile haber yapan medya özellikle dinci medya bu görüşmeleri neden gizliyor, haber bile yapmıyor? Ya süslü medya? Ya muhalefet partileri? Neden kimse konuşmuyor?  
Masonlar, Erdoğan’dan ve hükümetten ne istiyor? En önemlisi Erdoğan’ın ne işi var masonlarla? Bu gibi soruların cevabı niçin irdelenmiyor?
Evet, dün din adına (!) ülkemiz siyasetçilerinde din, iman bırakmayan, milletimize şikâyet eden, her zaman gündemde tutan medyası, siyasetçisi, hacısı, hocası, cübbelisi, cübbesizi vs. aynı hassasiyetlerini (!) bugün neden gösteremiyorlar?
Dünün siyasetçilerini ABD, AB ve İsrail dostluğuyla yermeye kalkan ama bugün susanlara şunu söylüyorum; Sizler katıksız münafıksınız. 
Bu arada ülkemiz ve İsrail arasında Cenevre’de süren Mavi Marmara kan parası pazarlıklarının ikinci gününde sorun çıktı. Sorun katledilen vatandaşlarımız kan bedeli konusunda değil. 20 milyon dolara o iş kapatıyorlar. Sorun Hamas. İsrail, Hamas üyelerinin İstanbul’daki varlığından rahatsızmış. Atın ülkenizden onları, diyor.
Atarlar mı? Tabi ki. İsrail ile dost ve İsrail’e muhtaç olduğumuz birinci ağızlardan ifade edilmedi mi?     
* * *
Okuyucu mektubu

Değerli Haydar Baş Hocam ve değerli Yeni Mesaj gazetesi yazarları
… En başta Sayın Prof Dr Haydar Baş Hocamız olmak üzere sizler yıllardır bu ülke insanını derin uykulardan uyandırmak ve gerçekleri gösterebilmek için uğraşıyorsunuz ama Haçlı-Siyonist işbirlikçisi partiler iktidarda. Bu ülkenin tek kurtuluş reçetesi “Milli Ekonomi Modeli”nin patent sahibi ve Bağımsız Türkiye Partisi meclis dışında... 
… Milletimiz, kendisine gerçekleri hilesiz, yalansız anlatan Bağımsız Türkiye Partisi’ni neden hala keşfedemedi ve neden hala batılın peşinde anlamak mümkün değil. 
Değerli insan, bizim ikinci Atatürk’ümüz Sayın Prof. Dr. Haydar Baş Hocamız bugün köşesinde (o gün) Hz. Ali’nin hilafeti konusunda çok bilgilendirici bir yazı kaleme almış, kendilerine çok teşekkür ederiz. Bu konuyu çevremizdeki Müslümanlara anlattığımızda insanların bu konularda ne kadar umursamaz ve ne kadar cahil olduğunu görmek çok üzücü.
Bu tabloyu gördükten sonra Müslümanlar, neden mezhep fitnesinden kurtulamıyorlar, diye şaşırmamak lazım? İnsanların kafası değişmedikçe zulüm bitmeyecek. İyi ki Bağımsız Türkiye Partisi var, iyi ki başta Sayın Prof. Dr. Haydar Baş Hocamız olmak üzere sizler varsınız. Selam ve saygılarımla... Dr. T. Ş.Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Meltem Haber Facebook'ta! Meltem Haber Twitter'da! Meltem Haber Friendfeed'de! Meltem Haber RSS

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 30 Ekim 2017 Müfredattan FETÖ izleri silindi mi?
  • 10 Ekim 2017 Milyonerler ülkemizden kaçıyor
  • 28 Eylül 2017 Cebimize ne kadar çok akrep koymuşuz
  • 25 Eylül 2017 Kimin için bedel ödüyoruz!
  • 24 Eylül 2017 Diziler mi toplumu toplum mu dizileri yansıtıyor?
  • 23 Eylül 2017 O iki vekil ihraç edilecek mi?
  • 22 Eylül 2017 ABD sendromuna tamam mı, devam mı?
  • 21 Eylül 2017 RTÜK, siyasetçilere sansür uygulamalı
  • 18 Eylül 2017 Haçlının hesabı
  • 15 Eylül 2017 Hükümetin kararı NATO lehine mi, Türkiye lehine mi olacak?
  • 14 Eylül 2017 Fatih, Allahın hükmünün karşısına hüküm koymuştur
  • 13 Eylül 2017 Kadim dost ABD neden ortalığa koku salıyor?
  • 10 Eylül 2017 Hani AB üyelik sürecini referanduma götürecektiniz?
  • 8 Eylül 2017 Türkiye daha ne kaybedebilir ki?
  • 7 Eylül 2017 Sorularla Osmanlı gerçekleri
  • 6 Eylül 2017 Arakandaki vahşet laf ile bitmez
  • 5 Eylül 2017 Ekonomi batıyor hükümet IMF türküsü söylüyor
  • 29 Ağustos 2017 5 günde yazılan tarih
  • 28 Ağustos 2017 Gönül-akıl denklemi
  • 27 Ağustos 2017 Yeşil sahaların isyanı

  En Çok Okunan Haberler  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1785909 µs