Piyasalar

24 Mayıs 2018, Perşembe tsi
°C

En Sıcak Konular

Selim Kotil
Yeni Mesaj Gazetesi

Selim Kotil
30 Ocak 2013

Fesli, cüppeli ABD devşirmesi AIDS mikroplarıÇağın hastalığı AIDS... Hepimizin adını duymaktan dahi en çok korktuğu hastalık. Esasında AIDS kendi başına bir hastalık olmaktan ziyade insanın savunma sisteminin çökmesi demek, yani insan AIDS hastalığından ölmüyor, savunma sistemi çöktüğü için en ufak bir nezle bile insanı öldürebiliyor. 
AIDS sözcüğü, İngilizce “Acquired Immune Deficiency Syndrome  Edinilmiş Bağışıklık Eksikliği Sendromu/EBES” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. HIV (İnsan bağışıklık yetmezliği virüsü), bağışıklık sistemine yavaş yavaş nüfuz ederek vücudun enfeksiyonlara karşı direncini yok ediyor ve bireyi çeşitli rahatsızlıklara karşı korunmasız hale getirerek sonunda ölümüne sebebiyet veriyor. Bu HIV virüsü vücuda girdiğinde insanın savunma mekanizmasını sağlayan hücrelere yerleşip bu hücreleri ele geçirir ve içeride çoğalmaya başlar en sonunda çoğala çoğala hücreyi patlatır yok eder, arkasından diğer hücrelere çoğalmış olarak saldırır. 
Diyeceksiniz ki senin köşe yazınla bu hastalığın ne alakası var. Esasında çok alakası var çünkü toplumsal direncimizi kırmızı çizgilerimizi inancımızı topyekûn kimliğimizi yok edip ülkenin işgaline zemin hazırlayanlar aynen bu virüsler gibi çalışıyorlar. Bu toplumsal AIDS mikropları hedef olarak kendilerine insanımızı seçer. Halkın gönlüne, aklına sızabilmek için aynen virüslerin yaptığı gibi, kendilerini halktan biri olarak gösterirler, kimi başına fes takar, kimi cüppe giyer, altına şalvar çekenleri de vardır. Bu virüsler her yerde olabilirler, kimi bürokrat, kimi siyasetçi, kimi hoca, kimi hacı olabilir. 
Bunların hepsinin gayesi halkın kalbine girip oradan aklına nüfuz ederek, vatandaşın Haçlı işgaline karşı savunma sistemini çökertmektir. Bu hastalığa bulaşanların aynen virüsler de olduğu gibi zamanında müdahale edilmezse tedavisi yoktur, o yüzden asıl olan bu toplumsal AIDS hastalığı taşıyanlardan uzak durmaktır. 
Hastalık bunları dinlemekle, gazete ve dergilerine abone olmakla, bunlardan yardım bağış ve erzak poşetlerini almakla bulaşır. Hastalığa bulaşan kişi aynı zamanda kendisi de taşıyıcı olduğu için acilen karantinaya alınması gerekir. Bu virüsler tip tiptir. 
Fesli AIDS virüsü milli duygulara saldırır. 
Cüppeli olanı Müslümanı Müslüman saldırtır. 
En tehlikeli olan ABD tarafından genleri de değiştirildiği için oradan mikrop saçanı ise imana saldırır Müslümanı Peygamber Efendimizden koparır. 
İnsan bu virüslere farkında olmadan bulaşabileceği için halkımızın son derece uyanık olması gerekir çünkü bu hastalığın sonunda insan sadece canından olmaz, hem vatanından hem de imanından olur ki bu yönüyle bilinen en tehlikeli hastalık olduğu için bu toplumsal AIDS hastalığına deccal virüsü de diyebiliriz. 
Bunlardan asıl olan korunmak olduğu için bunları çok çok iyi tanımak gerekir. Bunlar nasıl tanınır derseniz, bunlar ceplerindeki dolardan, yüzlerinde ki nursuzluktan, dillerindeki vatan millet düşmanlığından ve gerçek Müslüman vatanperverlere iftira atmalarından tanınır. 
Konuşmaları kulağa hoş, kalbe zehir gibi gelir. Papazı görünce kardeşlikten dem vururlar, Müslümanı Müslümana vurdurmak için is bağırıp çağırırlar. 
Bu hastalığın bilinen tek panzehiri Prof. Dr. Haydar Baş’ın sözleridir. Bu virüsler onu görünce adını duyunca onu seven birini dahi fark edince hemen yolunu değiştiriverir. 
Sık sık Prof. Haydar Baş’ı dinlemek, onun dediklerini kalbe yerleştirmek, bu virüslere karşı tek çözüm ve tedavi yöntemidir. 
Ülkenin bu hastalığa kapılmaması için onun görüşlerine yer veren basın  yayın organlarının her yerde takip edilmesi, yayılması gerekmektedir. 
Nasıl ki güneş giren yere hastalık girmez, BTP Lideri’nin görüşlerinin girdiği yere de bu AIDS mikropları giremez. 
Hastalığa yakalanıp yakalanmadığınızı anlamak son derece kolaydır. Eğer başka ülkenin askerlerini, misyonerleri görünce gözleriniz parıldıyorsa hemen en yakın BTP bürosuna uğrayıp tedavi edilmek için gerekli konuşmaları dinlemeniz gerekir, aksi takdirde çok kısa zamanda kalbinize yerleşen bu hastalık sizi de taşıyıcı yapabilir. Nasıl ki AIDS mikrobu ABD tarafından laboratuar ortamında geliştirilmiştir denmekte ise bu toplumsal AIDS da buradan 
finanse edilmektedir. Millet olarak hastalığın kökünü kazımak için buradan finanse edilen yapılanmalara hoca ve hacı kılıklı olanlara çok ama çok dikkat etmeliyiz. 
Evlerimizi bunlardan korumak için muhakkak evlerimize Türk bayrağı ve Peygamberimizin mübarek Ravza’sının resmini asmamız gerekir. Şunu unutmayalım ki bu hastalık bu milleti ele geçirmeden bu milleti kimse esir alamaz ama bu hastalığın pençesine düşen bu milletse en ufak bir olayda paramparça olur. Çünkü bu hastalık bizim toplumsal direncimizi kırıp haçlının merkez üssü haline getirip işgal etmek istiyor, bu işgale karşı imanımızı ve direncimizi de çalmak bu mikroplara düşüyor. İşte bu Yeni Mesaj gazetesinin başlattığı Milli Kahramanlar programları da bu milleti bu mikroplara karşı dezenfekte ediyor. Sadece bizi bu hastalıktan korumuyor aynı zamanda bu hastalığın pençesine düşmüş başka milletleri de kurtaracak kâinat devleti yapacak enerjiyi bize aşılıyor. 


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Meltem Haber Facebook'ta! Meltem Haber Twitter'da! Meltem Haber Friendfeed'de! Meltem Haber RSS

  Diğer köşe yazıları

   Tüm Yazılar 
  • 28 Temmuz 2016 Bir dolar
  • 25 Temmuz 2016 Bir tek o
  • 23 Temmuz 2016 Hani ABD uçan sineği görüyordu?
  • 21 Temmuz 2016 Cübbelinin bu sefer işi zor!
  • 25 Mart 2016 Şeytan insanı nasıl kandırır?
  • 1 Mart 2016 Enkazımı geri istiyorum
  • 28 Şubat 2016 Allah size sizi ..... yapacakları musallat eder
  • 26 Şubat 2016 Bu ne mutluluk kardeşim?
  • 26 Ocak 2016 Dindar bir aile: KOÇ AİLESİ
  • 7 Mayıs 2015 Ülkede su kuyusundan çok petrol kuyusu var
  • 24 Şubat 2015 Kendini şah sanan piyon
  • 12 Şubat 2015 Şeytan tatilde
  • 11 Şubat 2015 Bari biri doğru olsun
  • 8 Şubat 2015 Gerçek suçlu kim?
  • 5 Şubat 2015 Küçülen ülkenin büyüme rakamları
  • 31 Ocak 2015 Yandaş koruma vergisi
  • 28 Ocak 2015 Yunan kadar olamadık
  • 28 Ocak 2015 Yunan kadar olamadık
  • 28 Ocak 2015 Yunan kadar olamadık
  • 24 Ocak 2015 Cadı avı

  En Çok Okunan Haberler  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  59867 µs