Piyasalar

22 Temmuz 2019, Pazartesi tsi
°C

En Sıcak Konular

İthal Kozmetiklere Güvenmeyin

18 Mayıs 2016 11:03 tsi
İthal Kozmetiklere Güvenmeyin Acvit Kozmetik CEO’su İsmail Çetin” İthal kozmetiklere güvenmeyin. Düsrüst Türk kafası, Avrupalı kafası daha ileridedir. Acvit Kozmetik olarak biz kalite olarak Avrupa, ABD ve İsrail markalarından 100 gömlek ilerideyiz.

Acvit Kozmetik CEO’su İsmail Çetin” İthal kozmetiklere güvenmeyin. Düsrüst Türk kafası, Avrupalı kafası daha ileridedir. Acvit Kozmetik olarak biz kalite olarak Avrupa, ABD ve İsrail markalarından 100 gömlek ilerideyiz.

ABD VE İSRAİL MARKALARINDAN 100 GÖMLEK İLERİDEYİZ

Şampuanın Saçı Yıkaması Değil, Saç Kökünü Beslemesi Önemli Acvit Kozmetik CEO’su İsmail Çetin, saç yıkayan değil, saçı besleyen şampuanların kullanılması gerektiğini belirtti.

Türkiye’nin önde gelen kozmetik markalara arasında yer alan Acvit Kozmetik,’in CEO’su İsmail Çetin, şampuan kullanımı ve saç sağlığı hakkında bilgiler verdi. Çetin, şampuan tercihlerinde saç diplerini besleyen ürünlerin kullanılması gerektiğinin altını çizerek Şampuanlarda sadece saçı yıkayanların değil, saç diplerini besleyenler önemlidir. Piyasadaki kostikli şampuan sadece saçı yıkar. Bizim Acvit BİORO şampuanımız saçı güçlendirir.

Bir fide düşünün biz bu fideyi ektik diğer şampuanların yaptığı şey bu fidenin sadece yaprağına su vermektir. Yalnızca yaprağa su verirsek fide ölür. Bizim Acvit BİORO

Özel Siyah Şampuan ise fidenin altındaki toprağa su vermektir. O zaman ağaç yeşererek büyür. Saçın dibi güçsüz olursa saç kendini bırakır dökülür. Aslında saç dökülmesi diye bir şey yoktur. Saçın deriden ayrılması vardır. İşte diğer şampuanlar sadece saçı yıkarken, Acvit Bİoro Şampuan saç diplerini güçlendirerek güçlendirmektedir.

Ülkemizde son günlerde yaşanan 300’ü aşkın kozmetik firmasına ceza geldi. İnsanlar merdiven altında ürün üretip piyasaya sürüyorlar insanlara fayda etmek yerine zarar veriyorlar. İnsanlara hizmet veriliyorsa bunun en iyi şekilde yapılması gerekir. Biz Sağlık Bakanlığının istemiş olduğu bütün belgeleri ortaya koyuyoruz.

Adam merdiven altı belgesiz sallapati üretip, piyasaya sürüyor. Halkımız lütfen bunlara dikkat etsin” dedi..

YENİLEBİLEN DOĞAL ŞAMPUAN ÜRETTİK

Kozmetik ürünlerde her zaman doğallıktan yana olduklarını vurgulayan Çetin, "Doğal ürünleri yiyebilecek kadar doğal üretiyoruz. Bunlardan bir tanesi siyah şampuan. Bu şampuanı Polifenol teknolojisiyle ürettik ve doğallığından ötürü yiyebiliyoruz" şeklinde konuştu.

İTHAL EDİLEN YABANCI KOZMETİKLERE GÜVENMEYİN

Dışarıdan ithal edilen kozmetiklere itimat edilmemesi gerektiğine vurgu yapan Çetin, Biz dürüst Türk üreticileriyiz. Aslında çokta kaliteli olmayan Avrupa ve diğer ülkelerden ithal edilen bütün kozmetikleri karşımıza dikin bizim her ürünümüz onların her ürününden daha kalitelidir ve başarılıdır. Acvit Kozmetik kalite ve güvenin direğidir. Denemediğiniz hiç bir kozmetik ürünün kullanmayın. Testerları muhakkak kullanın deneyin. Acvit Kozmetik ürünleri Türk profesörleri, Türk kimyagerleri, dermatologları, biyologları ve doktorlarının hijyen ortamlarda çalışarak ortaya koyduğu kişisel bakım ürünleridir. Acvit Kozmetik %100 Türk beyinleri tarafından üretilen ve satılan bir markadır.

ÇETİN; MAKYAJ YAPILMAMASI KONUSUNDA UYARDI!

Çetin, Bütün bayanlar güzeldir. Allah bayanlara cemal sıfatını vermiştir. Bir bayanın cildinde sorun yoksa makyaja da gerek yok. Cildinde sorun varsa Acvit Siyah cilt maskesi kullansın.

ÇETİN: CİLDİNİZE MUHAKKAK NEFES ALDIRIN

Günlük yaşantımızda serbest radikaller cildimizdeki gözenekleri kapatarak nefes almasını engellemektedir. İnsan cildi de canlı gibi, insan gibi nefes almakta ve kendisini yenilemektedir.

Kendisini yenilemek için devamlı mücadele eden vücut nefes aldığı sürece yenileme ve değişim işlemini gerçekleştirebilmektedir. İnsan nefes aldığı müddetçe yaşamını ikame ettirebilmektendir. Cildimizde temiz ve pürüzsüz olabilmesi, yani sağlıklı olabilmesi için cilt hücrelerinin nefes alması şarttır.

Gün içinde yapılan makyajlar ve serbest radikaller cilt hücrelerini tamamen kapatmaktadır. Kapanan gözenekler işlevini yapamaz hale gelmesinden dolayı, hele de bu şekilde uykuya daldığımızda cildimiz kusmalar yapmaktadır. Bu kusma akne, sivilce, kırışıklık şeklinde görülmektedir.

CİLT, GECE UYUYUNCA KENDİSİNİ YENİLEMEYE GEÇER

Bundan dolayı akşam evde uyumadan önce muhakkak cildimize nefes aldırmak zorundayız. Çünkü cilt akşam 22.00 ��" 24.00 saatleri, yani uyku moduna geçtiğinde kendisini daha hızlı yenilemektedir. Onun için her akşam yüz bölgemizde oluşan makyaj ve serbest radikalleri temizlememiz gerekmektedir. Bu şekilde ana cildimizekavuştuğumuzda cilt nefes alıp kendini yenileyerek, değişime uğratmaktadır. Aksitakdirde kırışıklıklar, akneler, sivilceler oluşmaktadır.

Mesela sıcak suyla duş aldığımızda vücudumuzda rahatlama ve gevşemeoluştuğunu hepimiz biliriz. Bu vücudumuzdaki serbest radikallerin temizlenip,hücrelerin nefes almasından kaynaklanmaktadır.İleriki Yaşlarda Makyaj Yapan Cilt Daha Çabuk Yaşlanmaktadır

Gönül ister ki hiç makyaj yapmayıp, cildinize zarar vermeyin. Ama makyaj artıkkadınların bir parçası olmuş durumdadır. 17’li yaşlardan makyaj yapmayanlarla,makyaj yapanlar arasında cilt olarak çok büyük farklar olduğunu görmekteyiz. Makyaj yapanların ciltlerinde daha çabuk deformasyonlar oluştuğunu gözlemlemekteyiz.
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  Meltem Haber Facebook'ta! Meltem Haber Twitter'da! Meltem Haber Friendfeed'de! Meltem Haber RSS

  En Çok Okunan Haberler  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1941656 µs